Nowa Ewangelizacja

w Diecezji Toruńskiej

Warsztaty Dizajnu Chrześcijańskiego - 2° Edycja

27 luty 2020

Zapraszamy 21 - 22 marca 2020 na drugą edycję warsztatów weekendowych dla wspólnoty Kościoła, rozwijających umiejętność dobrego przygotowania materiałów ewangelizacyjnych (takich jak plakaty, ulotki, banery, grafiki) oraz efektywnego prowadzenia profili social media. W programie m.in.: zajęcia praktyczne i teoretyczne, konferencje, panele dyskusyjne – poprowadzą je doświadczeni specjaliści w swoich dziedzinach. W każdym dniu warsztatów będziemy uwielbiać Boga i uczestniczyć w Mszy Świętej.
Informacje i zapisy: www.dizajnboski.pl

Warsztaty Dizajnu Chrześcijańskiego

20 wrzesień 2019

Zapraszamy 25 - 26 października na pierwszą edycję warsztatów weekendowych dla wspólnoty Kościoła, rozwijających umiejętność dobrego przygotowania materiałów ewangelizacyjnych (takich jak plakaty, ulotki, banery, grafiki) oraz efektywnego prowadzenia profili social media. W programie m.in.: zajęcia praktyczne i teoretyczne, konferencje, panele dyskusyjne – poprowadzą je doświadczeni specjaliści w swoich dziedzinach. W każdym dniu warsztatów będziemy uwielbiać Boga i uczestniczyć w Mszy Świętej.
Informacje i zapisy: www.dizajnboski.pl
 

Charis papieża Franciszka

4 wrzesień 2019

5 października 2019 roku w sobotę u ojców jezuitów w kościele akademickim pw. Ducha Świętego w Toruniu odbędzie się spotkanie pod tytułem "Charis papieża Franciszka w Diecezji Toruńskiej". Zaproszamy szczególnie grupy, wspólnoty i stowarzyszenia oraz tych wszystkich, dla których doświadczenie chrztu w Duchu Świętym było i nadal jest jednym z fundamentalnych wydarzeń w przeżywaniu wiary, nawrócenia, formacji i posługi w Kościele katolickim. Kościół bowiem ma wobec nas szczególne oczekiwania, które formułuje poprzez Piotra - papieża Franciszka. 
Spotkanie to rozpoczniemy wspólnie od godz. 13.30, ale już od 13 będzie w kościele akademickim trwała modlitwa. W planie przewidziane są katechezy, adoracja Najświętszego Sakramentu, a także czas ucieszenia się sobą przy poczęstunku. 
Głównym wydarzeniem naszego spotkania będzie Msza święta o godz. 18.00, na którą przejdziemy do Bazyliki Katedralnej. Sprawowana będzie ona pod przewodnictwem Księdza Biskupa z okazji jej konsekracji. To z pewnością będzie wielki i wymowny znak jedności i komunii między nami a pasterzami naszego Kościoła. 
Posługę muzyczną podejmie zespół „Projekt Przebudzenie”, który tworzą liderzy uwielbienia warszawskich katolickich wspólnot charyzmatycznych.  
 

Kalendarz

© 2019 Wykonanie & Hosting Twoje-Miasto Sp. z o.o. / SYSPiR CMS