Nowa Ewangelizacja

5 kwiecień 2020

Warsztaty Dizajnu Chrześcijańskiego - 2° Edycja

27 luty 2020

Zapraszamy 21 - 22 marca 2020 na drugą edycję warsztatów weekendowych dla wspólnoty Kościoła, rozwijających umiejętność dobrego przygotowania materiałów ewangelizacyjnych (takich jak plakaty, ulotki, banery, grafiki) oraz efektywnego prowadzenia profili social media. W programie m.in.: zajęcia praktyczne i teoretyczne, konferencje, panele dyskusyjne – poprowadzą je doświadczeni specjaliści w swoich dziedzinach. W każdym dniu warsztatów będziemy uwielbiać Boga i uczestniczyć w Mszy Świętej.
Informacje i zapisy: www.dizajnboski.pl

Warsztaty Dizajnu Chrześcijańskiego

20 wrzesień 2019

Zapraszamy 25 - 26 października na pierwszą edycję warsztatów weekendowych dla wspólnoty Kościoła, rozwijających umiejętność dobrego przygotowania materiałów ewangelizacyjnych (takich jak plakaty, ulotki, banery, grafiki) oraz efektywnego prowadzenia profili social media. W programie m.in.: zajęcia praktyczne i teoretyczne, konferencje, panele dyskusyjne – poprowadzą je doświadczeni specjaliści w swoich dziedzinach. W każdym dniu warsztatów będziemy uwielbiać Boga i uczestniczyć w Mszy Świętej.
Informacje i zapisy: www.dizajnboski.pl

Msza święta w intencji Diecezji Toruńskiej